וואטסאפ לעסקים

וואטסאפ לעסקים – הגירסה החדשה של וואטסאפ לחיזוק שירות הלקוחות שלך

וואטסאפ הוציאו החודש מוצר חדש – גירסת Whatsapp Business. תוכנת ה SMS המודרנית שעד עכשיו יכלה להיות מותקנת רק על טלפונים ניידים הוציאה גירסה חדשה המיועדת לבעלי עסקים ובגירסה הזו ישנם שינויים משמעותיים שיכולים לעזור לכם כבעלי עסקים לשפר את השירותיות שאתם מציעים. לקחנו אותה ל"נסיעת מבחן" והנה מה שאנחנו גילינו עליה. 

פרטי העסק – תוכלו להוסיף לחשבון הוואטסאפ העסקי את פרטי העסק כמו שעות הפעילות, מיקום העסק, כתובת מייל וכתובת אתר האינטרנט. בצורה כזו, מי שנכנס לפרופיל של העסק בוואטסאפ לא צריך לחפש פרטים בשום מקום אחר.

מספר טלפון נייח – מהיום אתם לא צריכים לשדך את הוואטסאפ שלכם למספר נייד דווקא. בגירסה העסקית ניתן להתקין תוכנת ווטסאפ על מחשב של אחד העובדים ולהפעיל את הוואטסאפ עם מספר טלפון קווי. מעכשיו הלקוחות שלכם יכולים לשלוח הודעות למספר הטלפון של החנות במקום למספר הטלפון האישי שלכם. 

תיוג הודעות – אתם יכולים ליצור תגיות להודעות, ולצבוע הודעות מסוימות בתגיות, כך שבאמצעות ניווט פשוט בין התיוגים תוכלו לחזור להודעות חשובות ולא משנה כמה רחוק הן נעלמו בהיסטוריה של ההתכתבויות. נגמרו הגלילות האינסופיות בהתכתבות ישנה. 

הודעת פתיחה – בכל פעם שלקוח חדש ישלח לכם הודעה הוא יקבל הודעת פתיחה אוטומטית. 

הודעות מהירות – אם יש לכם הודעה ארוכה שאתם שולחים בצורה קבועה ללקוחות, אתם יכולים לשמור אותה וגם לתת לה שם קיצור. בכל פעם שתקלידו את הקיצור תישלח ההודעה המלאה ללקוח בלי שתצטרכו להקליד אותה מחדש או להעתיק ולהדביק. 

מחוץ לשעות העבודה – הווטסאפ שלכם כבר לא חייב להפריע לכם בבית. אחרי שהתקנתם אותו עם המספר של העסק, בכל פעם שמישהו ישלח הודעה מחוץ לשעות פעילות העסק שלכם, הוא יקבל מיד הודעה אוטומטית על פי הניסוח שתבחרו. 

פרטי העסק - ווטסאפ לעסקים
פרטי עסק

המוצר הזה יכול לחולל פלאים בשירותיות ובנגישות של הלקוחות שלכם לעסק שלכם, תוסיפו לזה את הנימה האישית של ההודעות בוואטסאפ וקיבלתם לקוחות מעורבים. Whatsapp Business בהחלט יכול לעזור לכם. 

תיוג הודעות
תיוג הודעות
הודעות מהירות
הודעות מהירות
מחוץ לשעות העבודה
מחוץ לשעות העבודה
הודעת פתיחה
הודעת פתיחה

אז איך עושים את זה בפועל? הנה השלבים, ממש כאן, עם אזהרה חשובה. 

הפעולות שמתוארות כאן תיאורטיות. בביצוע ההוראות יש מרכיב סיכון של איבוד מידע במכשיר שלך. 

האחריות על ביצוע ההוראות ועל השינויים שנעשים בעקבותן נעשו וייעשו על אחריותכם בלבד. אין שום אחריות ולא תהיה שום אחריות על ביצוע הפעולות או הצלחתן. כל האחריות עליכם הקוראים בלבד. 

1. בחרו לעצמכם שעה שבה אתם מקבלים מעט הודעות ווטסאפ 
2. חובה חובה חובה לבצע גיבוי לווטסאפ לפני ההעברה! 

איך עושים גיבוי? נכנסים להגדרות הווטסאפ, נכנסים לצ'אטים, נכנסים לגיבוי צ'אטים, מוודאים שיש לכם חשבון גוגל מוגדר, מוודאים שאתם מגבים גם סרטונים ולוחצים על גיבוי. לאחר שהגיבוי מושלם, תוכלו להמשיך. 

3. לאחר ביצוע גיבוי גיבוי מוצלח יש למחוק את הווטסאפ מהטלפון
4. לאחר המחיקה יש להוריד את אפליקציית ווטסאפ לעסקים 
5. בכניסה לאפליקציה יש לבצע שחזור הווטסאפ 
תהנו מהווטסאפ ביזנס החדש שלכם! 

You must be logged in to post a comment.