חומרה ותוכנה

שירות חומרה ותוכנה הוא שירות המתמקד באיכות המחשבים, בהתאמתם לשינויי השוק ובתיעוד הרישוי והמלאי. המחשבים שעליהם נסמכים העובדים בעסק ובהם משתמשים סוכני המכירות הם כלי עבודה לכל דבר והם צריכים להיות אמינים, מותאמים לעובד, מוחזקים באחריות יצרן ומתאימים לאופי העבודה הנדרש מהם. יש הבדל גדול מאוד בין מחשב נייד של סוכן מכירות וומחשב נייד של מפקח בנייה והבדל בין מחשב נייח של גרפיקאי למחשב נייח של הנהח"ש.

בכל חברה יש מי שאחראי על הרכש. זו יכולה להיות מנהלת המשרד, המנכ"ל עצמו, עובד זוטר או עובד שזה כל תפקידו – כל חברה על פי צרכיה. אבל גם האחראי על הרכש צריך לפעמים להתייעץ והמשתמש הסופי לא תמיד יודע לומר מה הוא צריך. לשם כך אנחנו כאן. אנחנו הכתובת שלכם עבור ייעוץ, אספקה או הדרכה.

כמובן שאנחנו יכולים גם לספק הצעת מחיר מתחרה לחומרה או לתוכנה שאתם מעוניינים לרכוש. תוכלו לקבל אצלנו פתרון תפור מתחילה ועד סוף – ייעוץ, הכוונה, רכישה, התקנה, אספקה והדרכה למשתמש – והכל תחת קורת גג אחת. השירות ניתן לכלל הלקוחות. לקוחות בהסכם ריטיינר יקבלו גם תיעוד רכישות ומעקב אחריות והנחה משמעותית בהתקנה והדרכת המשתמשים.

אנו מסוגלים לספק ציוד רב:
חומרת מחשבים – ניידים, נייחים, תחנות רזות ושרתים.
ציוד היקפי – עכברים ומקלדות, רמקולים ומצלמות, מסכים ומדפסות, מוצרי USB.
ציוד רשתות ותקשורת – סוויצ'ים, ראוטרים, ציוד WiFi, כבלים ומתאמים.
תוכנות ורישוי – מערכות הפעלה, תוכנות מיקרוסופט, אנטיוירוסים, תוכנות צד שלישי.
שירותי ענן – ייעוץ והטמעה של מיקרוסופט (Office 365) ושל גוגל (Google Apps).

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר לחומרה, לתוכנה, לשירותי ענן או למיפוי של החברה, ותהיו בטוחים שאתם מקבלים חומרה ותוכנה איכותיים המותאמים לצרכים של העסק והעובדים.

חומרה ותוכנה הוא השירות שמוודא שאתם צרכנים חכמים.
לפרטים נוספים: [email protected]