תחזוקת שרתים

שירות תחזוקת שרתים הוא שירות הניתן לעסק ומתמקד בתחזוקה וניהול השרתים של העסק. השרתים של החברה הם המחשבים הראשיים שמחזיקים את הידע של החברה. שם שמורים המיילים, הקבצים, מסדי הנתונים. בהם שמורים קבצי גרפיקה, הנהח"ש או החתמות העובדים בשעון הנוכחות ועוד ועוד. במשרדים קטנים מדובר על מחשב שתפקידו להיות שרת ובחברות אחרות מדובר על ארון תקשורת עם שרתים ייעודיים בתוכו. השרתים יכולים להיות מחשבים פיזיים במשרד או שרתים וירטואליים. תמיד יש שרת שעליו נסמכים.

בכל חברה צריך שמישהו יוודא את תקינות השרתים: מבחינת עדכוני מערכת, אבטחת המידע, גיבויים, הרשאות, עדכוני התוכנות, התיישנות החומרה ועוד ועוד. שירות תמיכה בשרתים משאיר אתכם רגועים ובטוחים שבכל זמן נתון יש מי שאחראי על תקינות השרתים, על שיפור עבודת השרתים וביצוע העבודה מתוך ראייה של טובת העסק. גם ניהול השרת מצריך ידע והבנה של צרכי העסק, ניהול השרתים כולל ניהול Active Directory, Exchange, Terminal, שיתופי קבצים ומדפסות וניהול אבטחת המידע שלהם.

תחזוקת השרתים כוללת מגוון פעולות. החל מהתאמה של פתרונות לעסק על פי צרכיו והקמת שרתים חדשים, דרך שדרוג שרתים קיימים ועד החלפת שרתים. כל זאת על פי צרכי העסק. השירות נרכש במסגרת ריטיינר, כפרוייקט על פי שעות עבודה או על פי מחיר פיקס.

צרו קשר וקבלו סקירת משרד והצעת מחיר לתחזוקת השרתים שלכם, ותהיו בטוחים שאתם משלמים מחיר הוגן ומשתמשים בשרתים שאתם צריכים. כאב הראש עלינו. אנחנו כבר נדאג לכך שהכל יעבוד.

תחזוקת שרתים הוא השירות שישאיר אתכם עם שרתים רזים ויעילים.
לפרטים נוספים: צרו קשר