אודות

דברים

שכדאי לדעת

עלינו

אנחנו משתפים פעולה עם עסקים שרוצים את הטוב ביותר עבורם

מאז 2012, הובלנו ביחד עם הלקוחות שלנו לחדשנות וxyz.

המטרה שלנו

לתת לך את כל השרותים העסקיים במקום אחד כדי שתוכל להתמקד במה שאתה עושה הכי טוב.

החזון שלנו

החזון שלי הוא להביא שירותיות וסבלנות לתחום לחוץ ומורכב.

הערכים שלנו

שירות מעולה שמלווה ביחס אישי ותחושה של שותפות

שמי הוא נתן-אור ואני מומחה IT מעל לעשר שנים. התחלתי מההתחלה. כעוזר טכנאי מחשבים, כטכנאי מחשבים, כמנהל רשתות וכמטמיע מערכות חדשות וניהול פרוייקטים. הלקוחות שלי מרגישים ומכירים אותי כחלק בלתי נפרד מהעסק – מעורב, מבין, מייעץ ושותף. השירות אותו אני מציע מתבסס על התפיסה שיש אחראי אחד שממונה על כל מה שקשור במחשבים: כל בעיה, שאלה, תהיה, שיקול, התלבטות שקשורים איכשהו למחשבים וטכנולוגיה מקבלים תשובה במקום אחד.

למעשה, ליצור מצב שבו בעיות המחשוב כולן עוזבות אתכם והופכות להיות הבעיה שלי. מצב שבו עסק מקבל את כל הפתרונות שהוא צריך במקום אחד. תחושה אישית של הלקוח שאין שאלות מטופשות, אין רעיונות מוזרים, אין הזנחה ואין שיקולים זרים. ליצור מצב שבעל העסק נהנה משקיפות מקסימלית ומעורבות איכפתית. גם העובדים שלי מחויבים לחזון הזה. אני בוחר אנשים מקצועיים ולא פחות מכך נעימים. אנחנו מתעדים כל פעילות ולמנכ"ל יש תמונה מלאה ורחבה על העבודות המתבצעות. אנחנו חוקרים ולומדים ומתעניינים יום יום בטכנולוגיות כדי להביא לעסק ידיעות ואלטרנטיבות מגוונות. אנחנו מגיעים לביקורים בעסק בשביל להכיר את סביבת העבודה ולא רק כשיש מה לתקן.

אז אם חשוב לכם שירות מעולה יחס אישי שותפות הגעתם למקום הנכון

זה רק חלק ממה שהשותפים שלנו לדרך אומרים עלינו

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

בואו לדבר איתנו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.