גיבוי – שאלות ותשובות

תוכניות הגיבוי – שאלות ותשובות

אבטחת המידע (1)

קרוב אבל לא. כל מידע שנמצא אי שם באינטרנט איננו מוגן ב 100%. אנו עושים את כל האפשר במסגרת הפתרונות המצויים היום בשוק על מנת לאבטח את המידע שלך. וזה כולל הצפנה של המידע כדי שלא יגיע לידיים זרות. מידור כדי להפריד בין האנשים שיכולה להיות להם גישה למידע שלך. שרידות כדי להבטיח שבמקרה של שרת מקולקל המידע לא יאבד.

למרות כל האמור לעיל, תמיד יכולה להיות פרצה חדשה שתהרוס / תחבל במידע רב.

אופן פעולת תוכנת הגיבוי (1)

בהחלט. אין דבר כזה "יותר מדי גיבוי". אנחנו מעודדים אתכם ליצור שתי תוכניות גיבוי: האחת לכונן מקומי (למשל דיסק-און-קי) והשניה לענן. דרך אגב, אין מגבלה על כמות תוכניות הגיבוי שניתן להקים.

איך עובדים עם הגיבוי (1)

הכל תלוי בבחירה שלך. ניתן לאפשר לנו לראות את הקבצים שלך וניתן להצפין אותם כך שלא יהיה אפשר לראות אותם. אנחנו ממליצים להצפין את הקבצים.

תשלומים, מחירים וחבילות (2)

התשלום עבור הגיבוי מתבצע באמצעות הוראת קבע בכרטיס אשראי. החיוב יתבצע ב 5 לכל חודש, ואתם תקבלו חשבונית אוטומטית למייל שאיתו תירשמו.

מחירי הגיבוי משתנים על פי צרכי הגיבוי ונפח הגיבוי. בשביל להבין את מסגרת המחירים מומלץ לעיין פה: https://natanor.co.il/maggieandcaspi/

כדאי מאוד לשים לב לתוכניות הגיבוי שאינן מפורטות באתר החבילות. הן נקראות 200×200 ו- 30×30 ומיועדות לעסקים קטנים או ללקוחות פרטיים. אם לא מצאתם תשובות למה שרציתם, תמיד ניתן למלא את הטופס בעמוד ותקבלו תשובה מלאה לשאלתכם. לחילופין, שלחו אימייל לכתובת backups@natanor.co.il ותקבלו מענה מהיר.

Load More

שינוי גודל גופנים
יש לי שאלה נוספת
close slider